Home

Spółka Swiss Home powstała w 2000 roku, łącząc doświadczenie architektów, prawników i doradców inwestycyjnych z Polski i Szwajcarii. Spółka Swiss Home działa w Warszawie w sektorze nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w ramach bezpiecznego modelu finansowania inwestycji: zakup ziemi, koszty projektów i przygotowania inwestycji oraz początkową część kosztów budowy Spółka pokrywa ze środków własnych, a jedynie część kosztów budowy finansowana jest przez największe na rynku banki, co zapewnia finansową stabilność inwestycji, jej niezależność od zmiennych czynników rynkowych, a w szczególności bezpieczeństwo klientów Spółki.

Spółka Swiss Home zrealizowała w latach 2001–2003 projekt zespołu 12 domów jednorodzinnych na warszawskim Ursynowie, w latach 2004–2006 budowę budynku z 40 mieszkaniami w dzielnicy Włochy, w latach 2007–2009 mieszkaniowy projekt na terenie Starej Pragi o wartości prawie 20 milionów złotych. Obecnie Spółka jest w trakcie realizacji projektu biurowego na Woli o wartości 45 milionów złotych.

Rozpoczynając naszą działalność przed dziesięciu latu skierowaliśmy do naszych klientów list, którego tezy pozostają nadal aktualne:

Szanowni Państwo!
Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę firmy Swiss Home sp. z o.o.
Swiss Home Sp. z o.o. powstała w lipcu 2000 roku z mniejszościowym udziałem kapitału szwajcarskiego. Kapitał zakładowy Swiss Home Sp. z o.o. wyniósł 2.000.000,- PLN.
Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie i budowa domów jednorodzinnych i mieszkań, a rozwijając się Spółka Swiss Home zamierza powiększyć swoja ofertę o budynki biurowe w Warszawie.
Działalność Spółki Swiss Home opiera się na doświadczeniu swoich partnerów, którzy na przestrzeni ostatnich ponad dwudziestu lat zrealizowali w Polsce i w Europie wiele projektów inwestycyjnych oraz współpracowali przy realizacji prestiżowych inwestycji takich jak Centrum Giełdowe w Warszawie, budynek biurowy w dzielnicy Bazylei – Riehen i wiele innych. Spółka Swiss Home do realizacji projektów zatrudnia doświadczonych architektów, którzy pracowali przy takich projektach jak Port Lotniczy Okęcie czy Hotel Sheraton w Warszawie.
Mam pewność, że doświadczenie i profesjonalizm naszych partnerów, zawodowe kwalifikacje i szczególna dbałość projektantów o każdy detal oraz zaangażowanie całego zespołu powodują, że korzystając z naszej oferty podejmiecie Państwo dobrą decyzję.

Dr Jolanta Samochowiec
Prezes Zarządu
Swiss Home sp. z o.o.